Bliztour

ПРО BLIZ TOUR

Найпопулярніший перевізник у Хмельницькому

Доброго дня Вам. Ми раді вітати Вас на нашому сайті, і для того, щоб ближче познайомити Вас з нами, ми розповімо Вам про нашу компанію, наш напрямок роботи, напрацювання і плани на майбутнє.
Наша компанія була створена 15 січня 2015 року, декількома відповідальними та сумлінними перевізниками, які вже відпрацювали на ринку пасажирських перевезень більше 10 років. Намотавши не один мільйон кілометрів по теренах нашої неньки України, і набувши досвіду вирішили об’єднатися в одну команду для надання більш якісних послуг нашим замовникам. Основний вид діяльності нашої компанії — надання послуг в сфері нерегулярних пасажирських перевезень.
В даний час, це перевезення пасажирів мікроавтобусами MERCEDES-BENZ ( SPRINTER ) пасажиромісткістю на 8, 18 та 19 місць.
Нашим транспортом та послугами користуються:
- туристичні фірми
- спортивні команди
- футбольні фани
- фірми та організації ( відвідування семінарів і т.д.).
- гості України та й самі мешканці України, для зустрічі їх в аеропортах та зал.вокзалах - також ми надаємо послуги своїм транспортом для обслуговування урочистих подій ( весілля, день народженя, хрестин і т.д.).
- Нашим транспортом та послугами також користуються організованні групи туристів з різних куточків України, яких ми зустрічаємо і супроводжуємо по історично — туристичних маршрутах нашої країни.
Найбільш популярні маршрути:
Кам’янець-Подільський — Хотин — Кривче — Жванець — Бакота.
Івано-Франківськ — Яремче — Буковель.
Мукачево — ( Берегово — Косино — термальні басейни) — Ужгород.
Львів та його замки «Золотої підкови » Олесько — Підгірці — Золочів.
Свято-Успенська Почаївська лавра.
Києво — Печерська лавра.
Умань (дендрологічний парк «Софіївка»).
Вінниця ( фонтан Рошен), і так далі.
В літній період ми здійснюємо тури на узбережжя чорного моря — Одесу — Затоку — Курортне. В зимовий період тури на гірськолижні курорти Карпат — Буковель та Мигово.
Маючи в наявності шенген візи, ми здійснюємо пасажирські перевезення за кордон, зокрема в такі країни, як Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина ( країни шенген зони) — мікроавтобусами на 8 місць.
В подальшому плануємо вдосконалювати галузь пасажирських перевезень та розвивати нові напрямки туристичних маршрутів, як в Україні, так і за кордоном.
З повагою і найкращими побажаннями та надією на подальшу співпрацю завжди Ваша команда — ТТК » Bliztour «.


ДОКУМЕНТИ