Bliztour

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — ОДЕСА

Найпопулярніший перевізник у Хмельницькому

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — ОДЕСА — ЗАТОКА СЕЗОН — 2021
Щоденні тури на літній період
Відправлення з Хмельницького: 23:00
Прибуття в
Одесу ( жд. + 7й км.): 07.00 в Затоку: 08.00
Відправлення з Затоки: 13.00 - 17.00 ( два графіка )
з Одеси ( 7й км.): 14.00 - 18.0> з Одеси ( жд.): 15.00 - 19.00
Прибуття в Хмельницький: 23:00
Допомагаємо бронювати житло в Затоці.
Відправлення з м. Хмельницький ж/д. вокзал.
З червня місяця розпочинаються літні відпустки і кожен з нас хоче відпочити на узбережжі чорного моря. В зв’язку з цим з кожним днем стає все важче придбати квитки на потяг, їх потрібно замовляти за багато днів до відправлення. Тому ми Вам пропонуємо скористатися нашими послугами — пасажирських перевезень.

В літній період ми здійснюємо щоденні пасажирські перевезення — Хмельницький — Одеса — Затока — що дуже зручно для пасажира. Вам не потрібно купувати квитки на потяг за місяць на перед, і бути залежним до дати виїзду. Вам лише потрібно нам зателефонувати і забронювати місце на любий день запланованого Вами виїзду.

Маршрут руху: — Хмельницький — Вінниця — Умань — Одеса — Затока

Надаємо послуги по бронюванню житла в Затоці.
Ми вже не перший рік їздимо в Затоку, тому маємо там багато друзів з якими плідно працюємо багато років, і вони є нашими партнерами. Пасажирам які їдуть в Затоку відпочити на морі, ми пропонуємо бронювання житла на любий вибір: від 25грн. до 150грн. з 1 чоловіка за одну добу, як з харчуванням так і з можливістю готувати їжу самостійно.
Ціна на проживання залежить від умов проживання:

приватний сектор з номерами без зручностей всі зручності знаходяться на подвір’ї, але є кухня де Ви маєте можливість готувати собі їжу - (найдешевший варіант).
Приватні бази відпочинку на 20 — 30 номерів: є зручності в номері, і є зручності на поверсі на 2 — 3 номера. В кожному номері — кондиціонер, телевізор, холодильник. Є кухня де Ви можете замовляти собі їжу, і також надається кухня для самостійного приготування їжі.
База відпочинку на березі моря: всі номера зі зручностями є телевізор, кондиціонер, холодильник. Своя столова з видом на море (харчування по бажанню). Прямий вихід на власний пляж.
Пасажирів, які їдуть з нами та бронюють житло в Затоці у нас: ми, як довозимо до місця поселення,так і забираємо в день виїзду.
Так як ми їздимо щоденно з Хмельницького до Затоки і щоденно з Затоки на Хмельницький Ви маєте можливість в любий день поїхати з нами, як в одну, так і в другу сторону, і не залежати від дати заїзду і виїзду.

тел.: +38 (067) 275 29 88

+38 (067) 275 29 58